Urlop z partnerem lub z kumpelą?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga jedna druga lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – zalety
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub analogicznych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś tematem. To także całe bezmiar perfekcyjnego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco klarowne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o nienagannie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie jednakże przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama w związku z tym zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.